koronkowebodyzdługimrekawe-lorana.pl

BODY - dla kogo i na jakie okazje?

Skojarzeń na hasło BODY  może być naprawdę wiele. Cóż…. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia….🪑 Mamy być może od razu pomyślały o ubranku dla swojego maluszka, jednak nie na tym chciałybyśmy  się dzisiaj skupić🤰. Początki BODY, które nas interesuje sięgają XIX w. Wtedy nie był to jednak element codziennego ubioru, a gimnastyczny strój zakładany przez akrobatów, a także tancerzy baletowych🩰. Na przestrzeni lat (a nawet wieków) ta część garderoby przeszła do codziennego użytku. Body szczególnie popularne było w latach 80 i 90, współcześnie przeżywa drugą młodość. Powrót do gorących rytmów disco - brzmi zachęcająco, prawda🪩? 


Wiele kobiet zastanawia się jak je nosić? Jako kobiety nie możemy dać prostej, jednoznacznej odpowiedzi, dlatego powiemy - TO ZALEŻY😎. Przede wszystkim należy zastanowić się na jaką okazję chcemy je założyć…. 


Zacznijmy może od codzienności, która dzięki ubraniom wcale nie musi być szara i nudna🎀! No dobra wiemy jak jest, nawet jeśli taka będzie, to przynajmniej niech będzie wygodna! Należy pamiętać, że body początkowo przeznaczone było dla sportowców, a więc z założenia ważne były 2 aspekty: wygoda oraz komfort noszenia - przy wykonywaniu różnych pozycji gimnastycznych🤸‍♀️. Wygodne body golf, Body golf, Wygodne body z zamkiem są propozycjami, które do codziennego noszenia sprawdzą się świetnie! Będą ładnie się prezentować z dresami, a nawet jeansami, to zależy tylko od nas i od tego jak bardzo codziennie (bądź nie) chcemy wyglądać✨. 


Cofnijmy się trochę w czasie…🕰. Body kiedyś - bielizna, teraz- elegancka kreacja. Niektóre modele wprost proszą się o to, aby założyć je na ważne uroczystości, a może nawet…. sesje zdjęciowe📸? Część modeli, aby jeszcze ładniej podkreślić kobiece kształty jednocześnie zapewniając komfort noszenia ma wbudowany element biustonosza - usztywnienia. Dzięki temu zabiegowi odpadają nam zmartwienia o wystające ramiączka, czy też wbijające się w ciało fiszbiny. Czy nie mamy w życiu dość problemów i zmartwień? Po cóż ich sobie dokładać💖? Body na jedno ramię, Body z haftem, Koronkowe body z długim rękawem, czy też Zmysłowe welurowe body są na tyle efektowne, że pozwolą oLŚNIĆ ich właścicielkę niezależnie od pory dnia, czy nocy☀🌜. 


Zastosowań body może być naprawdę dużo! Transparentne body z długim rękawem może okazać się świetnym wyborem na jedną noc😴. Body koronkowe na pewno przypadnie do gustu wielbicielkom dużych dekoltów, koronkowych wykończeń, a także….. zmysłowo odkrytych pleców🔥. Niezależnie od tego na jakie wydarzenie szukasz ubioru, BODY może okazać się świetnym wyborem. Jedynym jego ograniczeniem jakie przychodzi nam do głowy jest….. korzystanie z toalety. Wiecie… szczególnie na imprezie na której nie brakuje dobrej zabawy i alkoholu aleeee….. czegóż nie robi się, dla pięknego wyglądu🍷? 


Połączenie body i rajstop? Jedni mówią, że jest to duet wręcz idealny, inni twierdzą zupełnie odwrotnie. Naszym zdaniem można stworzyć bardzo ciekawą kombinację🎀. W ubieraniu się  i poszukiwaniu własnego stylu jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. To my stawiamy granice, które z czasem mogą zostać przez nas zatarte, przesunięte, czy też przekroczone. Najważniejsze jest to, aby czuć się dobrze i komfortowo z samym sobą, nie ważne w czym❤️.

Powrót do blogu