Byle do lata…. jak wybrać strój kąpielowy👙

Byle do lata…. jak wybrać strój kąpielowy👙

Każda pora roku ma w sobie coś magicznego….. Jednak…..czy może być coś przyjemniejszego niż otulające twarz promienie słońca, które dostarczą pięknych rumieńców 🌞 (PAMIĘTAJ krem z filtrem na twarz należy stosować przez cały rok, latem w szczególności!☀︎). Dodatkowo dzięki centralnej GWIEŹDZIE układu słonecznego wzmaga się przemiana prowitaminy D w aktywną biologiczną - jest ona bardzo ważna, ponieważ wpływa na samopoczucie i może zniwelować stany obniżenia nastroju🌷. Witamina D jest rozpuszczalna w tłuszczach….. 


…..no a skoro o tłuszczach mowa, pewnie część z nas chciałaby ich się trochę pozbyć przed latem i….. sezonem bikini! 🍩 Oh jak cudownie byłoby niczym wyłaniająca się Wenus z piany morskiej przyciągać spojrzenia gapiów i LŚNIĆ✨🌊. 


Dzięki Lorance i nowo powstałej kolekcji jest to możliwe! A co najważniejsze, wcale nie trzeba mieć figury bogini miłości!💫 Receptą na idealny wygląd na plaży jest duża dawka pewności siebie i odpowiedni strój - który dopasowuje się do ciała i podkreśla to, co trzeba🏖. Nooo i wiadomo..... ukrywa to, co my chcemy! Najważniejszym z najważniejszych jest to, że to ubranie powinno dopasowywać się do nas, a nie my do niego. Wtedy bijący od nas blask jest w stanie przyćmić wszystko…. nawet boginie🎀. 


W kolekcji stroje kąpielowe, powstają coraz to nowsze gwiazdy. Każda wschodząca ma do zaoferowania coś wyjątkowego. Wybierając strój kąpielowy należy zwrócić uwagę, aby podkreślić swoje atuty i nie zaburzyć proporcji sylwetki💖


Będą posiadaczką figury zbliżonej do gruszki warto skupić się na podkreśleniu biustu i ramion - aby je optycznie powiększyć.🍐 Dwuczęściowy strój kąpielowy z dołem high legs- https://lorana.pl/products/dwuczesciowy-stroj-kapielowy-z-dolem-high-legs-1 dzięki ozdobnej falbance przy biuście sprawdzi się idealnie. Gwarantujemy!


Panie o figurze kolumny powinny skupić się na podkreśleniu talii oraz na optycznym zwężeniu jej🌪. Zadanie to świetnie spełnią modele typu monokini. Tak, one również są w naszej ofercie! Drogie Panie modele push-up również mogą się sprawdzić i uwydatnić małe co nieco😎😇😈. 


Wiązane stroje na szyi dobrze sprawdzą się dla Pań o figurze odwróconego trójkąta🔻, dzięki temu ramiona będą wydawały się węższe, bardziej zbliżone do szerokości bioder - a oto nasza propozycja https://lorana.pl/products/dwuczesciowy-stroj-kapielowy-z-dolem-high-legs-2🔥.


Figura jabłuszka🍏? Brzuszek wcale nie musi być powodem do zmartwień! Strój z wysokim stanem sprawi, że Pani Jabłko będzie wyglądała tak dobrze…… a może nawet jeszcze lepiej niż Pani Wenus🌊. Przy dużym biuście warto również zadbać o szerokie ramiączka, które odciążą kręgosłup, komfort i zdrowie są najważniejsze!❤️


Jeżeli chodzi o figurę klepsydrę, to tutaj praktycznie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia⌛ Cała nasza kolekcja: stroje kąpielowe podkreśli kobiece atuty i pozwoli lśnić i olśnić (kogo trzeba😎), a także wszystkich innych (tych co nie trzeba, stety, bądź nie też😈).


Niezależnie od sylwetki każda kobieta jest piękna! Nie mamy wpływu na to, czym obdarzyła nas natura, mamy jednak wpływ na to, czy to akceptujemy, czy nie💖. Drogie Panie, akceptacja jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Dzięki niej zawsze będziemy czuć się pięknie i wyjątkowo🎀! A jeżeli znudzi nam się eksponowanie sylwetki w stroju, to akcesoria plażowe nudę raz dwa wyperswadują💫!

Powrót do blogu