Kobieta w czerni…🖤

Kobieta w czerni…🖤

Czarne komplety bielizny (tuż obok czerwonych, białych i cielistych) są najczęściej wybierane przez Kobiety. Z nimi jest podobnie jest jak z małą czarną - z upływem lat nigdy nie wyjdą z mody✨. Czy zawsze wybór kompletu jest jednak świadomy? Otóż nie! Kiedy chodzi o wybór bielizny w grę może wchodzić podświadomość…… i psychologia koloru🌸. 

Kolor czarny może mieć wiele skojarzeń. Jest to dość uniwersalna barwa, dzięki czemu sprawdzi się w wielu różnych stylizacjach🦋. Jak powszechnie wiadomo - klasyka nigdy nie wychodzi z mody! Analizując rynek motoryzacji można zauważyć, że najbardziej luksusowe samochody mają kolor….. no właśnie CZARNY! Kolor ten niewątpliwi kojrzyć można z wysokim standardem oraz luksusem. Psychologia kolorów zwraca również uwagę, na tajemniczość, niedostępność , siłę. ciekawość, wiedzę, a nawet dominację…. Jeżeli jakaś z nas nie chce taka być - chociaż przez moment- niech pierwsza rzuci kamień!😎

Dodatkowym atutem, który ten kolor czyni jeszcze bardziej pożądanym przez płeć piękną jest aspekt wizualny🖤. Dzięki czarnej bieliźnie pięknie możemy wysmuklić sylwetkę, a nawet przy doborze odpowiednich fasonów ukryć drobne niedoskonałości - które umówmy się, ma każda z nas! Dołączając do tego cechy o których wspomina psychologia koloru mamy…..mamy piękną kobietę w czerni, która dzięki dodatkowemu poczuciu pewności siebie i seksapilu płynącego z czarnego koloru staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla…. tej nieco mniej pięknej płci💕👫. 

Uniwersalność i praktyczność - te cechy ceni sobie chyba każda kobieta. Czarna bielizna właśnie taka jest! Na rynku dostępnych jest bardzo wiele krojów i modeli w tym odcieniu. Niezależnie od potrzeb i wymagań każda z Pań znajdzie coś dla siebie🎀! Wracając do praktyczności… Na pewno miałyście sytuację, w której jakieś ubrania zafarbowały i zniszczyły Waszą ulubioną bieliznę…Wybierając ciemniejsze kolory minimalizujemy praktycznie do zera ryzyko, że coś nam się odbarwi. Chyba, że planujemy zabawę z chlorem -  w tym przypadku nie będzie litości😎. 

Gotowe komplety bielizny - majtki i biustonosz w zestawie to świetny pomysł, nawet…. na prezent🎁! Dzięki kompletom kobiety mogą poczuć się bardziej wyjątkowe - mają poczucie, że wszystko ze sobą współgra, tworzy harmonię, idealną całość. Chociaż…. my zachęcamy do tworzenia własnych zestawów! Rynek bieliźniarski jest tak ogromny, że wiele pięknych, idealnie współgrających ze sobą kompletów dostępnych jest jedynie w….. naszej głowie💜!

Czarna bielizna sprawdzić się również może pod…. jasne ubrania! Kiedyś wydawać by to się mogło zwykłym fo paux, teraz jednak może zostać to odebrane jako duża doza pewności siebie, seksapilu i zmysłowości✨. Tylko odważna i znająca swoją wartość kobieta może pokusić się o tak oryginalną kreację. Niewątpliwie jest pewne, że będzie ona przyciągać uwagę, a więc jej właścicielka musi być na to gotowa!

Lorana.pl chce trafić do serduszka każdej z Pań, dlatego wachlarz prezentowanej bielizny jest naprawdę imponujący. Sylwetka, waga, upodobania, nie stanowią dla nas żadnego ograniczenia. Dzięki naszym kompletem, biustonoszom i majtkom każda z Pań w czerni (i nie tylko) będzie wyglądała po prostu olśniewająco, a przede wszystkim będzie się tak czuła - to na tym najbardziej nam zależy✨❤️!

Powrót do blogu