okularyprzeciwsłonecznewstyluvintage-lorana.pl

Na plażę… i nie tylko!⛱️

Dodatki i różnego rodzaju akcesoria są bardzo ważne. To one potrafią nadać charakteru i sprawić, że coś z pozoru zwyczajnie stanie się czymś niezwykłym✨. Chociaż….. jak pokazała Marilyn Monroe nie zawsze tak musi być -  "Wciąż odpowiadam na pytania dotyczące tego, co zakładam do łóżka. Górę od piżamy? Koszulę nocną? Odpowiadam: Chanel No 5, bo taka jest prawda"🌸. Czasami mniej znaczy więcej, jednak nie zawsze i nie w każdym miejscu! Dodatki i akcesoria plażowe są bardzo ważnym elementem lata, który sprawdza się nie tylko na plaży. Mogą one przydać się również w bardziej codziennych, a nawet… ekstremalnych warunkach😎. 

To jak ważnym narządem zmysłu są oczy nie podlega negocjacjom👀. Ciężko byłoby wyobrazić sobie, że nagle tracimy obraz… być może na zawsze…. Poniekąd stracilibyśmy wtedy cząstkę świata… barwy, kolory, krajobrazy wszystko co nas otacza, wszystko, co na co dzień jest często przez nas ignorowane🏞. Okulary przeciwsłoneczne są często bardzo niedocenianym dodatkiem🌤. Część osób wciąż myśli, że jest to tylko modny gadżet, który potrafi wzbogacić stylizację. Prawda jest zupełnie inna! Tak, taaaak, jako gadżet też się sprawdzają jednak ich głównym zadaniem jest ochrona przed szkodliwymi promieniami UV. Warto je nosić nie tylko w lecie!

Modeli okularów jest naprawdę mnóstwo. Często można spotkać się z komentarzami typu: “nie noszę okularów, bo mi nie pasują”. Jest to wręcz absurdalne stwierdzenie. Rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie🕶. Wiadomo jednym przyjdzie to łatwiej, inni nieco bardziej będą musieli się nagimnastykować - co być może wynikać też z ich krytycyzmu, jednak zadanie to jest do wykonania! Jeżeli chodzi o dobór okularów, to warto zapamiętać jedną ważną zasadę - kieruj się PRZECIWIEŃSTWAMI dopasowanie okrągłych okularów, do okrągłej buzi - a więc zasada podobieństwa nie sprawdzi się tutaj za dobrze. W tym przypadku akurat przeciwieństwa rzeczywiście się przyciągają!🧲 

Aby to lepiej zobrazować przydadzą się przykłady - wiadomo!

A więc, jeżeli masz okrągłą twarz, idealne sprawdzą się dla Ciebie oprawki prostokątne, czy też kanciaste🌞. W czym widzimy potencjał -…? Okulary przeciwsłoneczne w stylu vintage, Okulary przeciwsłoneczne damskie, a może Okulary przeciwsłoneczne - do wyboru do koloru🌈! 

Analogicznie, jeśli posiadasz prostokątną twarz strzałem w dziesiątkę mogą okazać się dla Ciebie okulary o owalnych lub delikatnie zaokrąglonych oprawkach🤓. Okrągłe okulary przeciwsłoneczne, Okulary przeciwsłoneczne, a może Okulary przeciwsłoneczne damskie? Może, możeeee, możeeeeee…. WARTO zapoznać się z całą naszą ofertą na stronie lorana.pl - to tylko nasze propozycję, sięgnij po więcej - nie pożałujesz ✨🧅

Moda jest po to, aby się nią bawić, wystarczy spojrzeć na różnego rodzaju pokazy. Marka Viktor & Rolf idealnie to zobrazowała sukniami…. noszonymi do góry nogami👗. Skoro modelki pokazały się w tak niecodziennej odsłonie, to dlaczego my zwykłe szaraczki miałybyśmy przejmować się tym, czy aby na pewno okulary nam pasują🤷‍♀️. Ważne, abyśmy czuły się w nich dobrze!💜 Dzięki szerokiej gamie produktów od lorana.pl jest to więcej niż pewne! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:https://lorana.pl/collections/akcesoria-plazowe🤎⛱️. 

Powrót do blogu