Nowy rok nowa ja 💪🏋️‍♀️💦

Nowy rok nowa ja 💪🏋️‍♀️💦

Styczeń niewątpliwie jest miesiącem sprzyjającym powstawaniu postanowień z różnych dziedzin życia. Prym wiodą jednak te z dziedziny aktywności fizycznej🏋️‍♀️. Statystyki pokazują, że w styczniu i w lutym siłownie mają największą liczbę sprzedanych wejść pojedynczych oraz karnetów🥇. 


Czy jest lepszy czas na wprowadzanie zmian niż nowy rok, nowy miesiąc, a nawet nowy tydzień? “Zacznę od jutra” już na dobre weszło do słownika większości z nas. 


Postanowić sobie coś to jedno, ale zrealizować to…… no właśnie z tym bywa różnie. Większość ludzi myśli, że aby wytworzyć sobie nawyk wystarczy 21 dni. Jest to bardzo dobrze rozpowszechniony mit. Niestety badania twierdzą inaczej. Według naukowców, aby wprowadzić w życie nawyk o umiarkowanym poziomie trudności potrzeba około 66 dni. Czy to dużo? I tak i nie, niby jest to o ⅔ więcej niż w powszechnie panującym micie, ale porównując to z czasem jaki nasz organizm potrzebuje aby przyzwyczaić się do nowej wagi (czas ten wynosi około 2 lat) jest to naprawdę niewiele🔥!


Dużo z nas myśli, że aby dobrze wyglądać należy mieć wymiary jak z okładki Vogue. Cóż….. nie możemy się z tym zgodzić! Aby dobrze wyglądać przede wszystkim należy CZUĆ się dobrze w swoim ciele. Jeżeli harmonia będzie panowała wewnątrz to gwarantujemy będzie też widoczna na zewnątrz! 


Dla poprawy humoru, podniesienia samopoczucia, nierzadko też samooceny warto zadbać o zewnętrzne detale. Z myślą o wszystkich lorankowiczkach wkraczających w nowy rok z postanowieniami związanymi z aktywnością fizyczną powstała specjalna kategoria: Nowy rok nowa ja 💪🏋️‍♀️💦. Znaleźć w niej można naprawdę szeroką gamę produktów, począwszy od biustonoszy sportowych, a skończywszy na 5 elementowych kompletach. A nawet…. 


… dostępne są butelki na wodę💧. Odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne. Woda wpływa na cały nasz organizm! Zmęczenie, słaba koncentracja, czy nadmierna senność mogą być związane z jej brakiem. Uczucie głodu🍟? W pierwszej kolejności radzimy napić się wody! Możecie być mile zaskoczone, bo często uczucie pragnienia mylone jest z łaknieniem. Dzięki naszej “Transparentnej butelce na wodę” zadbanie o odpowiednie nawodnienie może być naprawdę łatwe (https://lorana.pl/products/transparentna-butelka-na-wode)! Pojemność 2 litrów oraz motywujące teksty przypominające o regularnym uzupełnianiu płynów sprawią, że wdrożenie nawyku picia wody okaże się przyjemnością. Dodatkowo plasterek cytryny, limonki, czy imbiru tak podbije smak, że nawet podniebienie iście królewskie będzie zachwycone👑!

Życzyłybyśmy sobie i naszym Lorankowiczkom dużo, dużo motywacji i realizacji wszystkich postanowień.❤️🏋️‍♀️🎀

Powrót do blogu