Kompletdresowy-lorana.pl

❄️ Nie taka straszna ta zima ❄️

Zima……⛄ Chociaż jest to najchłodniejsza ze wszystkich pór roku to ma w sobie czar, którego brakuje nawet latem☀️🏖 . Może rzeczywiście jest mniej słońca i wychodzi się z domu otulonym na cebulkę…. jednak  wirujące płatki śniegu i świąteczny klimat potrafi roztopić serce nawet najtrwalszego jej przeciwnika. 


Zima wbrew pozorom daje nam wiele możliwości. Długie, ciemne, chłodne wieczory sprzyjają czytaniu książek w domowym zaciszu. Kubek gorącej herbaty, kocyk i kominek przywołują piękne wspomnienia🌅. Pomimo zewnętrznego chłodu ciepło bijące z wewnątrz potrafi stworzyć wspaniałą rodzinną atmosferę i klimat o który trudno jest latem✨.  


Skoro tyle czasu spędzamy w domach, to warto byłoby zadbać o to, aby czuć się “na maksa” komfortowo😎. Stroje typowo “po domu” wcale nie muszą być nudne! Być może właśnie tej zimy nastał czas, aby rozstać się ze swoim starym podziurawionym, pamiętającym plamy sprzed kilku lat dresem. Oczywiście nie musimy rozstawać się z nim na zawsze, wiadomo, każdy ma swoją ulubioną rzecz której nie odda za żadne skarby świata💫. Chociaż….. wydawać by się mogło, że już dawno powinna się ona znaleźć na śmietniku. 


Z nami wygodnie i komfortowo równa się  modnie i zjawiskowo💎! Ostrzegamy, zaglądając do naszej kategorii HOMEWEAR możesz mieć nieodpartą chęć, aby porzucić swój ulubiony dres na długi, długi czas⚠️. Przykładów na poparcie naszych słów mamy wiele! 🤍


Ciepła piżama z uszkami - https://lorana.pl/products/ciepla-pizama-z-uszkami nie tylko dostarczy dużo ciepła ze względu na polarowy materiał ale również przywoła najpiękniejsze dziecięce wspomnienia dzięki odstającym pluszowym uszkom znajdującym się na kapturze 🧸. 


Trzyczęściowy komplet damski - https://lorana.pl/products/trzyczesciowy-komplet-damski-1, będzie idealny dla Pań niezdecydowanych. Jak wiadomo Kobieta zmienną jest, raz jej zimno, raz gorąco….  ❄️🔥. Czasami same nie wiemy czego chcemy. Z “Lorankowym” kompletem wcale nie musimy tego wiedzieć! Top i krótkie spodenki będą idealne dla Pań, które wolą nieco niższe temperatury. Jednak w momencie kiedy atmosfera nieco się ostudzi długi sweterek z kieszonkami dostarczy tyle ciepła ile będzie potrzeba. 


Ciepła rozpinana piżama - https://lorana.pl/products/ciepla-rozpinana-pizama zdecydowanie sprawdzi się dla zmarzluchów.  W połączeniu z puchatymi kapciami damskimi - https://lorana.pl/products/puchate-kapcie-damskie-2 stworzy wspaniały “króliczy” zestaw 🐰.


Wartość kapci szczególnie wzrasta, kiedy rano musimy wstać spod cieplutkiej kołdry i zderzyć się z zimną podłogą 👠. Stąd ważne jest, aby były bardzo puchate i przyjemne. Dzięki tej “puchatości” na tyle na ile to możliwe, możemy  umilić sobie przez większość z nas znienawidzone poranki. W naszej ofercie znajduje się klika modeli wobec których nie można przejść obojętnie. Dla każdej stopy znajdzie się coś odpowiedniego. W sekcji HOMEWEAR znaleźć można  komplety dresowe, a także bluzy, które niekoniecznie są jedynie rozwiązaniem po domu ✨. Śmiało można wyjść w nich na zakupy, czy na dotleniający spacer. Znajdzie się u nas również coś dla miłośników zwierzaków🐶. Bluza z motywem łapki i serduszka sprawi, że każdy właściciel czworonoga, na spacerze będzie wyglądał bardzo stylowo i nikt nie będzie miał wątpliwości, że wzajemne towarzystwo, to nie jest żaden przypadek ❤️. 


Jak powszechnie wiadomo teraz liczy się wygląd, ALE dla nas ważny jest również komfort. W zasadzie KOMFORT w “ domowych ubraniach” liczy się NAJBARDZIEJ. Lorankowa sekcja homewear jest nie tylko wygodna, bardzo komfortowa ale również stylowa 😎. 


Po cóż ograniczać się do jednego, u nas można mieć wszystko, łącznie z dobrą ceną🧅.

Retour au blog