Piżama damska na ramiączkach Crux-lorana.pl

Bielizna nocna🌙

Ucieczka w objęcia Morfeusza może być sposobem na radzenie sobie z różnymi problemami 🌙. Czasami każdy z nas ma takie dni, że wolałby je po prostu przespać z nadzieją, że jak wstanie to wszystko będzie dobrze⏰. Sen niejako pozwala na “zakończenie” różnych, często trudnych emocji (bo właśnie ich najczęściej chcemy się pozbyć). Daje on również nadzieję. Czy nie jest nam łatwiej zasypiając z myślą o nowym lepszym jutrze💖?

Pędzący do przodu świat powoduje, że często trudno jest nam się zatrzymać chociażby na chwilę. Niestety jedną z pierwszych rzeczy, na której większość z nas oszczędza jest właśnie sen🌜. Paradoksalnie na tym, czego najbardziej nam potrzeba szukamy “cięć” z nadzieją, że będziemy bardziej efektywni. To nie jest właściwa droga! Sen i regeneracja są bardzo ważne dla naszego zdrowia i efektywności w ciągu dnia🌞. Teoria, teorią aleeee…. wiemy jak wygląda praktyka, dlatego ważne jest, aby poprawić jakość snu na tyle, na ile się da. Dobrym pomysłem może być dobór bielizny nocnej. Dzięki niej nasze ruchy nie będą skrępowane, przez co jakość odpoczynku znacznie się poprawi. 

Wybierając odpowiednią bieliznę nocną należy zwrócić uwagę przede wszystkim na KOMFORT. Oczywiście są takie okazje, że  komfort liczy się trochę mniej…. Wtedy warto sięgnąć po coś specjalnego - Koronkowa wieczorowa koszula - https://lorana.pl/products/koronkowa-wieczorowa-koszula, czy też Zmysłowy szlafrok - https://lorana.pl/products/zmyslowy-szlafrok-1 potrafią podkręcić temperature w niejednej sypialni… no może niekoniecznie i nie tylko w sypialni🔥, na pewno wiecie co mamy na myśli😎. Czasami koronki i transparentny, zmysłowy materiał są czymś, o co warto zadbać, aby jeszcze bardziej podkreślić kobiece wdzięki i atuty😈.

Na co dzień jednak KOMFORT, tego się trzymajmy! Bielizna nocna nie może być zbyt ciasna, aby nie sprawiała dyskomfortu nadmiernym uciskiem. Nie może być również zbyt luźna, ponieważ może prowadzić to do rolowania się materiału, przez co może być nam po prostu niewygodnie. Piżama damska z zabawnym nadrukiem powinna znaleźć się w każdej kobiecej szafie - https://lorana.pl/products/pizama-damska-1. Wygodna, nie opinająca koszulka i krótkie spodenki, a do tego śmieszny nadruk to po prostu MUST HAVE. Noooo. chyba, że wolicie coś nieco dłuższego…. i bardziej zmysłowego…. ale wciąż KOMFORTOWEGO. Jeżeli tak, to: “Piżama damska z koronkowymi plecami Eridanus” - https://lorana.pl/products/pizama-damska-z-koronkowymi-plecami-eridanus na pewno spełni wasze oczekiwania🎀!

Czy ktoś powiedział, że koronka na co dzień się nie sprawdzi? Na pewno nie my! Są piżamki, które są wygodne, KOMFORTOWE i bardzo kobiece! Delikatne koronkowe wykończenie nogawek, ramiączka i subtelny dekolt - proszę bardzo- https://lorana.pl/products/pizama-damska-na-ramiaczkach-1. Koronkowe wykończenie i zmysłowe plecy - nas nie da się zaskoczyć 😎 - https://lorana.pl/products/koronkowa-koszula-nocna-3. Każda Kobieta z szerokiej gamy produktów od Lorana.pl na pewno znajdzie coś dla siebie🔥. Biorąc pod uwagę fakt, że dla każdej z nas komfort i wygoda oznaczają trochę coś innego, a nasz asortyment jest naprawdę rozbudowany, dajemy 100% gwarancję (noooo może 99,99%)✨.

Warto również pochylić się nad badaniami, które pokazuję, że spanie nago może znacząco wpływać na jakość snu🌜! Temat nieco kontrowersyjny, jednak warty zgłębienia. Śpiąc nago obniżamy temperaturę ciała, co sprzyja łatwiejszemu zasypianiu. Nie mając nic na sobie, nic nie krępuje naszych ruchów, to również jest na duży plus! Dodatkowo brak bielizny nocą może wpłynąć pozytywnie na “kobiece sprawy”. Odważycie się zaryzykować? Według nas warto chociażby….. dla sprawdzenia czy naukowcy mogą się mylić🎀. 

Jeżeli nie jesteście przekonane do tego pomysłu, to zachęcamy do zapoznania się z zakładką: Bielizna nocna. Jeżeli pomysł spania nago Was zaciekawił, to zachęcamy do przetestowania, jednak… nie ma co się oszukiwać piżamę musi mieć każdy! W zakładce Bielizna nocna znajdzie się coś dla każdego - dla tych lubiących eksperymenty i tych lubiących nieco mniej lub wcale…..✨

Retour au blog