gorąca noc, strój stewardessy, zaskocz partnera, pomysł na udaną noc, przebrania

Erotyczne stroje, czym właściwie są i dlaczego warto je mieć!🔥

Erotyzm szczególnie u Kobiet często kojarzony jest z ciemną strefą⬛. W wielu sytuacjach wywołuje on zawstydzenie - o tym nie powinno się rozmawiać, tego nie wypada, to jest zbyt wulgarne, skąpe, tandetne, kuse… po prostu brzydkie. Kobiety często wstydzą się swojej seksualności, a erotyczne stroje kojarzą im się tylko z przebraniami, uczennic, pokojówek, policjantek, czy różowych króliczków. To NIE JEST do końca prawda, a my postaramy się odczarować ten temat


Wszelkiego rodzaju przebrania stanowią tylko jedną z gałęzi strojów erotycznych. Dla części osób mogą wydawać się tandetne, a nawet kiczowate, podczas, gdy dla innych będą stanowiły świetny pomysł na udane wspólnie spędzony czas😈. W wyborze tego typu strojów najważniejsza jest jedna zasada - MUSISZ czuć się w nim dobrze, pewnie i kobieco💚. 


Nie każda z nas jest gotowa, albo nawet potrzebuje takich emocji i zabaw. To jest oczywiście normalne i w porządku! Problem może pojawić się jednak wtedy , kiedy druga zainteresowana relacją  osoba jest fanką takich pomysłów. Jak sobie z tym poradzić? Dobrym pomysłem będzie metoda małych kroczków - aby oswoić się z tematem warto zacząć od tych przebrań, które zakrywają większą część ciała i stopniowo wybierać te bardziej kuse🔥. OCZYWIŚCIE o ile będziemy zainteresowani takimi przebraniami i będziemy czuć się w nich dobrze - jeżeli nie, to warto sobie odpuścić ten temat - być może kiedyś zechcesz do niego wrócić❤️‍🔥. Gwarantujemy odpowiednia osoba to ZROZUMIE, jeżeli jednak nie to…. NIE WARTO tracić na nią swojego czasu. 


Stroje powinny zawsze być dopasowane do nas i naszych potrzeb, jeżeli nie będziemy się w nich dobrze czuć, to nie będziemy dobrze się w nich prezentować - być może nawet nieświadomie będziemy starały się zakryć nagość lub inne elementy, które nie są z nami do końca kompatybilne❤️‍🩹. 


“Gorąca noc”, to nie tylko kuse stroje i przebrania. To też odpowiednio stworzona atmosfera i dodatki. Harnessy, kajdanki… być może właśnie od takich “dodatkowych” rzeczy warto zacząć. Pozwoli nam się to nieco oswoić z naszą seksualnością, zaakceptować ją i z większą łatwością przekraczać swoje dotychczasowe granice. Gwarantujemy zaglądając do naszej zakładki GORĄCA NOC Twoje postrzeganie erotycznych stroi trochę się zmieni! Dlaczego - postaramy się wszystko wyjaśnić💙!


Erotyczne stroje powszechnie rozumie się jako przebrania - tak jak wspomniałyśmy na początku to tylko jedna z gałęzi tej kategorii. STOJEM EROTYCZNYM można nazwać każdą część garderoby, która w jakiś sposób podkreśla i eksponuje kobiece kształty, zarazem dodaje zmysłowości, seksapilu i sensualności. Strój ma zadanie również dodać pewności siebie i odwagi. Najważniejsze jednak jest to, abyś czuła się w nim dobrze - to jest jego podstawową i najważniejszą rolą🌸! 


Koronkowe komplety bielizny sprawdzą się na każdą okazję! Są w pewnym rodzaju odpowiednikiem kameleona w bieliźnianym świecie🦋. Możesz nosić je na co dzień, na wyjątkowe okazje, a także mogą stać się bielizną erotyczną - jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę Twoja wyobraźnia!🌻 Koronka, krój, transparentne, prześwitujące elementy to wszystko jest również  składową… bielizny erotycznej! 


Body podobnie jak komplety bielizny staje się coraz bardziej uniwersalną częścią garderoby. Dotarło również do “erotycznego kręgu” ubrań. Modele transparentne pięknie podkreślają figurę dodając jej nieco tajemniczości i zmysłowości. Koronkowe elementy są gwarancją kobiecości i seksapilu, a błyszczące, lśniące elementy cóż…. oceńcie sami, czy Transparentne body z długim rękawem może zostać uznane za bieliznę erotyczną - my jesteśmy zdecydowanie na TAK😎!

 

transparentnebodyzdlugimrekawem-lorana.pl


Za stworzenie wspaniałego nastroju i klimatu nigdy nie odpowiada tylko jedna rzecz. Wiele elementów musi ze sobą współgrać i się na siebie nałożyć, aby można było powiedzieć o zmysłowej i romantycznej gorącej atmosferze🔥. Do części składowych zaliczyć można: pończochy, pasy do pończoch, a nawet zakolanówki - sprawdź i przekonaj się sama❤‍🔥


Strój typowej pokojówki, pielęgniarki, czy stewardessy może rzeczywiście przez większość osób uważany jest za typowy erotyczny strój…. jednak czy to wystarczy? Naszym zdaniem to zdecydowanie ZA MAŁO! Warto jest zapoznać się z całą gamą produktów, a także dodatków erotycznych i stworzyć własną stylizację, która podkreśli atuty, a jednocześnie sprawi, że poczujemy się bardzo pewnie i kobieco - to zdecydowanie będzie widać, w naszej mowie ciała❤️! 

Retour au blog