gorsety

Gorset - kobiecość i pewność siebie🤠

Być kobietą, być kobietą…. To wcale nie łatwe zadanie. Kobieta powinna, kobiecie nie wypada, nie może, musi, są to często spotykane teksty. Społeczeństwo zawsze oceniało  i oceniać będzie po wyglądzie💄. Szczególnie “płeć piękna” narażona jest na takie opinie. Cóż można z tym zrobić? Drogie Panie może Was rozczarujemy, ale…. musimy się z tym pogodzić. Opinię na temat innych osób kształtujemy w sposób bezrefleksyjny. Już mikrosekundy decydują o tym, czy kwalifikujemy kogoś do grupy osób lubianych - efekt anielski😇, czy wręcz odwrotnie - efekt diabelski😈. 


Gorsety już od dawien dawna pozwalały podkreślić i wyeksponować kobiece atuty. Często jednak doprowadzały do przedwczesnej śmierci ich właścicielki. Długotrwałe noszenie tej części ubioru na  tzw. “ciągłym wdechu” doprowadzało do przesuwania się organów wewnętrznych, co mogło skutkować pojawieniem się różnych schorzeń. Spokojnie te czasy już dawno mamy za sobą! Teraz gorset nie jest już symbolem zniewolenia i ucisku, ale stał się symbolem wolności i często wykorzystywany jest również przez feministki💫. 


Jest to część ubioru, którą wykorzystują również projektanci, niejako jest to ponadczasowy element, który pozwala podkreślić i wyeksponować kobiece atuty - to akurat nie zmienia się od wieków🔥. Jak dobrać odpowiedni gorset? Odpowiedź nie może być jednoznaczna, bo to zależy, aleeeee spokojnie - organy wewnętrzne są bezpieczne😎. 


W sytuacji, gdy zależy nam na podkreśleniu talii, a może nawet ukryciu niedoskonałości, (które ma każda z nas) warto sięgnąć po gorsety modelujące. Modele te ładnie  podkreślą również biust💖 . Modelujący gorset - https://lorana.pl/products/modelujacy-gorset na pewno sprawdzi się świetnie na ważne uroczystości, typu, wesela, przyjęcia itp. A dla Pań troszkę bardziej leniwych mamy coś specjalnego! Zapinanie miliona haftek może być męcząca, a kobieta pracująca stara się sobie ułatwiać życie - wiadomo po co się przemęczać. Stabilizująco-modelujący gorset - https://lorana.pl/products/stabilizujaco-modelujacy-gorset zapinany jest na zamek dzięki czemu talię osy uzyskamy wręcz błyskawicznie😎! 


Gorsety stanowić mogą również dopełnienie stylizacji. Bardzo ładnie wyglądają w klasycznym zestawieniu z białą koszulą🎀. Gorset w formie topu - https://lorana.pl/products/gorset-w-formie-topu zapewni eleganckii wygląd, jednocześnie doda pikanterii, a nawet…. może przyczynić się do błysku w niejednym męskim oku✨. 


Czasami warto powrócić do klasyki…. antyk jest nieśmiertelny. Lorana zadbała również o te nieco bardziej wrażliwe przedstawicielki “płci pięknej”. Gorset z motywem Wenus - https://lorana.pl/products/gorset-z-motywem-wenus może być ciekawym dodatkiem na bardziej eleganckie wyjścia. Na pewno przyciągnie uwagę ze względu na swój niecodzienny motyw. Jest to bardzo oryginalna propozycja dla Pań, które nie boją się spojrzeń i chcą być w centrum uwagi niczym bogini wyłaniająca się z morskiej piany🌊.  


Warto mieć w swojej garderobie również odważniejsze elementy do różnych stylizacji. Nigdy nie wiemy kiedy nadarzy się jakaś okazja, zawsze warto być przygotowanym na….. wszystko😈. “Bielizna zbliżająca do gwiazd”, (a więc nasze hasło przewodnie) idealnie opisuje Gorset w formie topu: https://lorana.pl/products/gorset-w-formie-topu-1. Ozdobne cekiny mienią się niczym gwiazdy na nieboskłonie. Produkt ten jest z kategorii tych, które na żywo wyglądają jeszcze lepiej! ✨


Przy wyborze gorsetu, szczególnie tego modelującego ważne jest jego odpowiednie dopasowanie. Tylko dzięki niemu uzyskamy efekt na jakim nam zależy. Początkowe uczucie dyskomfortu przy noszeniu jest normalne, musimy się do niego przyzwyczaić. Ważne jest jednak to, aby słuchać swojego ciała, gorset nie może być za mocno ściśnięty. Dziewczyny pamiętajcie czasy zniewolenia już dawno za nami❤️!

Retour au blog