Harness - dlaczego WARTO go mieć?

Harness - dlaczego WARTO go mieć?

Harnessy są niewątpliwie jednym z bardziej zmysłowych i seksownych dodatków bieliźnianych. Nie zawsze jednak takie muszą być! Czasami za ich sprawą można dodać pikanterii stylizacji nie wyglądając przy tym przesadnie erotycznie (wiadomo odrobina pikanterii nikomu jeszcze nie zaszkodziła😎). Można nosić je nie tylko na bieliznę, (bądź bez niej). Świetnie sprawdzają się również jako dodatek do stylizacji na ubranie wierzchnie typu body, bluzka, a nawet golf! Dzięki nim stylizacja nabiera iście gwiazdorskiego charakteru✨. 


Parafrazująć Beyoncé najbardziej uwodzicielską cechą kobiety jest jej pewność siebie. Czy zewnętrznie cecha ta może być wyeksponowana bardziej niż przez dodatki typu harnessy? Swoją drogą jest to bardzo egalitarny kobiecy dodatek. Nie ma tutaj żadnych podziałów ze względu na rozmiar, czy też typ sylwetki. Niezależnie od modelu produktu, każdy posiada regulowane paski, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kobiecego ciała - nigdy na odwrót!🎀


Polki względem siebie są bardzo wymagające - ich wewnętrzny krytyk czasami jest o wiele większym przeciwnikiem niż komentarze i opinie wydawane przez innych. Statystyki są niepodważalne📈.  Około 89% respondentek z przytoczonego przez nas badania uważa, że pewność siebie jest najważniejszą cechą w życiu. Może objawiać się ona w różnych dziedzinach. Jednak z przykrością zauważamy, że jeżeli chodzi o ubiór to nasilenie cechy na tej płaszczyźnie nieco kuleje. W porównaniu z francuskami, czy też włoszkami o wiele rzadziej sięgamy po różnego rodzaju dodatki typu harnessy. Drogie Panie, czas to zmienić! Przecież jesteśmy uważane za jedne z najpiękniejszych kobiet świata, to do czegoś zobowiązuje👸!


Nasz szeroki asortyment sprawi, że każda Lorankowiczka odnajdzie coś dopasowującego się do jej stylu i temperamentu😇😈. Harnessy są naprawdę różnorodne. Delikatne i bardziej subtelne - nic prostszego —-> https://lorana.pl/products/harness-na-piersi-1! Chcesz bardziej zaszaleć - proszę bardzo —>https://lorana.pl/products/harness-na-piersi-z-lancuszkami. Kokardki, łańcuszki, kajdanki, a może wystarczą klamerki…… to wszystko znajduje się w naszej ofercie. Hmmmm, a może coś nieco bardziej nie z tej planety…..? Ciekawą propozycją są harnessy body. Mamy też wyjątkową gwiazdeczkę: Harness - majtki z łańcuszkami —> https://lorana.pl/products/harness-majtki-z-lancuszkami - czy słyszałyście o czymś bardziej kosmicznym? ☄️


Niezależnie od tego na jaki dodatek postawisz pamiętaj o jednym to on powinien być dopełnieniem Twojego nastroju i sylwetki, a nie na odwrót! Czy warto odmówić sobie ulubionego pączka🍩, aby dopasować się do jakiegoś produktu? - odpowiedz sobie sama 💫. 

Retour au blog